stat4u
Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane
Nowości
Polecamy
Promocje

Regulamin

REGULAMIN

§1
Sklep prowadzony jest przez firmę Crocodylek z siedzibą w Sopocie, NIP 585-140-20-14 REGON 221901255, prowadzi sprzedaż zabawek kreatywnych, terapeutycznych, zabawek, gier plenerowych za pośrednictwem Internetu pod adresem crocodylek.pl i portalu aukcyjnym allegro.pl

§2
Zamówienia realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej, firmy kurierskiej DHL oraz In-Post. Możliwy jest także odbiór osobisty w siedzibie firmy bądź na terenie Trójmiasta. Sklep nie wysyła towaru poza granicę Polski.

§3
Klient naszego sklepu może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
* Płatność przelewem na konto,
* Płatność gotówką przy odbiorze - należność pobierana przez listonosza, kuriera lub w siedzibie,
* System płatności online - Transferuj.pl, payu, dotpay;

§4
Wszystkie ceny podawane na stronie sklepu są cenami brutto wyrażonymi w złotych polskich. Cena jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w naszej ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki.
Publikowany cennik nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych, a także nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

§5
Do każdego zakupu dołączany jest paragon bądź faktura (bez VAT), o ile uprzednio była prośba o jej wystawienie. Klient ma prawo do zmian w zamówieniu do momentu wysłania towaru, pod numerem telefonu +48 600 80 35 25 lub adresem biuro@crocodylek.pl. Nie można anulować zamówień, z których towary zostały wysłane.

§6
Czas realizacji zamówień uzależniony jest od wyboru sposobu dostawy, a maksymalnie wynosi może do 5 dni roboczych licząc od dnia przyjęcia zamówienia do momentu wysłania przesyłki. Czas realizacji zamówienia w przypadku wysyłki płatnej przelewem z góry, rozpoczyna się od chwili gdy pełna kwota za zamówione towary wraz z opłatą za przesyłkę, będzie widoczna na koncie.

§7
Reklamacje odnośnie zaginięcia przesyłki składamy po 14 dniach do daty wysyłki, są one rozpatrywane zgodnie z regulaminem przewoźnika.

§8
Nasz klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru oraz kosztu wysyłki do klienta (całość kosztów poniesionych przy zakupie przez Klienta). Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 2 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta od otrzymania przez sklep towaru. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

§9
W sprawach nieuregulowanych niniejszą umową stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego. Właściwym do rozstrzygania sporów mogących wynikać z umowy jest Sąd.

§10
Zasady ochrony Danych Osobowych zamieszczone są w Polityce Prywatności umieszczonej na stronie Sklepu Internetowego.

 

Ostatnio przeglądane
Koszyk
...jest pusty

Kategorie
PolecamyNapisali o nas
Dane firmy
Crocodylek Paweł Witek
ul. Kościuszki 33b/2
81-702 Sopot
tel. 600 80 35 25

NIP: 585-140-20-14
REGON 221901255
Idea Bank
96 1950 0001 2006 0541 6574 0002
Odbiory osobiste realizujemy pod adresem:
ul. Olsztyńska 1A
80-395 Gdańsk
Odbiory w innych lokalizacjach na terenie Trójmiasta po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym.
    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.